POSSESSOR

MORDERCZA CYSTA /
Cyst

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.
W usłudze standardowej
pozostało: 89%

MORDERCZA CYSTA /
Cyst

Rating: 2.8 / 5 (158 głosów)

  •   # WTF / absurd / horror / komedia / dermatologia / służba zdrowia / brzydki potwór / krew / mutant / pękające głowy / śluz / szalony naukowiec / Greg Sestero w dziwnej czapce / obrzydliwości / obleśne płyny / sporo zgonów
  •   FILM dostępny w dn. 1-14 grudnia 2020.
  •   Prosimy zaplanować seans tak, by go zakończyć najpóźniej 14.12.2020 o g. 23:59.

Opis

# Filmy Najlepsze z Najgorszych

 

No dawaj! Wyciśnij mnie!

 

Cysta, zwana również torbielą, to patologiczna przestrzeń w obrębie organizmu składająca się z komór wypełnionych płynem lub treścią galaretowatą. Fuj! Natomiast „Mordercza Cysta” to patologiczne absurdalne kino składające się z dobrej zabawy wypełnionej sporą ilością zgonów, krwi, śluzu oraz radosnej miłości do gatunku. Porządna i (nie)szanująca się produkcja klasy B powinna posiadać szalonego naukowca i przynajmniej jednego brzydkiego zmutowanego potwora. Na szczęście oboje są na oddziale! Doktor Guy pragnie stworzyć maszynę do wysysania wszelkich podskórnych nieczystości, tym samym zapisując się na kartach historii medycyny. Niestety plan ma jedną drobną wadę: przełomowe dzieło nie ma czego wysysać. Mały i niepozorny pryszcz to zdecydowanie za mało by zrobić wrażenie na dostojnej komisji. Lekarz postanawia więc podrasować dostępną cystę, a następnie przejść do zabiegu. Operacja się udała, ale pacjent nie żyje, torbiel zmutowała i biega po oddziale, a reszta to hardcore, którego nie udźwignie żadna służba zdrowia.

Produkcja Tylera Russella to poruszająca i szokują opowieść o zmianach dermatologicznych oraz ich wpływie na nasz prywatne życie… chyba. Podczas seansu „Morderczej Cysty” najlepiej będą bawili się miłośnicy kina absurdalnego, niesmacznego oraz nieprzyzwoicie niepoważnego. Znajdą tu oni bowiem wszystko, co kino klasy B może nam podarować: szalony śmiech, słabe aktorstwo, dziwne zgony, przełamywanie klimatu, drwinę ze schematów, solidną dawkę samoświadomości oraz garść nawiązań do klasyki gatunku. A wszystko to zupełnie bez recepty! Przed seansem koniecznie skontaktuj się z lekarzem, farmaceutą, psychiatrą, egzorcystą, Ashem Williamsem albo najlepiej od razu zadzwoń do Lloyda Kaufmana.

Na ekranie zobaczymy między innymi Grega Sestero (znanego z kultowego „The Room”) w nakryciu głowy, które kiedyś być może będzie ostatnim krzykiem mody. Na razie jest jedynie krzykiem rozpaczy.

 

ŚWIATOWA PREMIERA: Arrow Video FrightFest 2020

 

reżyseria: Tyler Russell
scenariusz: Tyler Russell, Andy Silverman

obsada: Greg Sestero, Eva Habermann, Jason Douglas, Gene Jones, George Hardy i inni
zdjęcia: Nick Gardner
montaż: Jeremy Morrison

muzyka: Sam Lipman
język: angielski
napisy: polskie

Zdjęcia

Komentarze

Za mało WYDUSZANIA!!!!;D

Za mało WYDUSZANIA!!!!;D

Zgadzam się, za mało ropy,…

Zgadzam się, za mało ropy, śluzu i wyciskania haha