POSSESSOR

Kino CSK

Kino CSK jest miejscem spotkań z dobrym kinem artystycznym, autorskim oraz gatunkowym. To również inteligentna rozrywka dla widzów wymagających oraz szukających w kinie emocji, piękna i inspiracji.  Odbywają się tu pokazy premierowe, przeglądy klasyki filmowej, spotkania, festiwale, warsztaty, wydarzenia specjalne, seanse plenerowe i działania edukacyjne, jak np. Akademia Kina CSK. Poza nowoczesną salą kinową Kino CSK posiada również wirtualną salę na jedynej w Polsce, innowacyjnej platformie zrzeszającej kilkadziesiąt kin studyjnych - mojeEkino.pl.

Kino CSK ma swoją siedzibę w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - największej we wschodniej Polsce instytucji kultury, która działają od 2015 roku w samym sercu miasta. Poza salą kinową mieszczą się tu m.in.: sala operowa na 1000 osób, galerie sztuki, trasy dla skaterów, klub muzyczny, podniebne ogrody na tarasach widokowych, miejska pasieka, przestrzenie dla dzieci, kawiarnie, restauracje.


Centrum Spotkania Kultur w Lublinie to współorganizator Splat!FilmFest, dom festiwalu i dobry duch całego przedsięwzięcia. Dziękujemy! <3


Koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Facebook: Kino CSK
Facebook: Centrum Spotkania Kultur
Instagram
www.spotkaniakultur.com