POSSESSOR

SZCZĘŚLIWE CHWILE /
Happy Times

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.
W usłudze standardowej
pozostało: 92%

SZCZĘŚLIWE CHWILE /
Happy Times

Rating: 3.5 / 5 (28 głosów)

  •   # bonusy / strasznie śmiesznie / humor / przemoc / dramat / religia / rodzinne spotkania / zwroty akcji / krew / zaskoczenia / młynek do odpadów / Polska premiera
  •   FILM dostępny w dn. 1-14 grudnia 2020.
  •   Prosimy zaplanować seans tak, by go zakończyć najpóźniej 14.12.2020 o g. 23:59.

Opis

Dobrze się zabija w miłym towarzystwie

 

Luksusowa dzielnica w Los Angeles. Rodzina i znajomi z Izraela spotykają się na eleganckiej kolacji. Okoliczności idealnie nadają się, aby powspominać stare czasy, pożartować i dowiedzieć się co u kogo słychać. Nie oszukujmy się, takie spotkania rzadko przebiegają spokojnie! Zaraz ktoś porusza temat religii, polityki lub obowiązku rodzenia dzieci i zakładania rodziny. Mieszanka towarzyska w połączeniu z alkoholem, różnicami klasowymi, tajemnicami i zdradami staje się wybuchowa. Tu już nie chodzi o to, czy poleje się krew. Pojawia się pytanie, na której ścianie rozbryźnie się mózg! Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, a z każdą chwilą coraz trudniej ją opanować.

„Szczęśliwe chwile” to obyczajowa komedia ochoczo sięgającą po czarny humor, tematy społeczne oraz odrobinę przemocy. Stojący za kamerą Michael Mayer oferuje widzom lekkie kino komediowe ozdobione trafnymi żartami, kilkoma komentarzami oraz paroma absurdalnymi sytuacjami. Niespodziewane zgony oczywiście także zostały zaproszone za rodzinną imprezę. Lekka, dynamiczna i pełna humoru produkcja to idealna propozycja, aby na chwilę odetchnąć od goszczącego w planie strachu i terroru.

 

ŚWIATOWA PREMIERA: Haifa Film Festival 2019

 

reżyseria: Michael Mayer
scenariusz: Michael Mayer, Guy Ayal

obsada: Shani Atias, Michael Aloni, Stéfi Celma, Iris Bahr, Liraz Chamami i inni
zdjęcia: Ziv Berkovich
montaż: Eliyah Aviv, Michael Frost
muzyka: Guy Ayal
język: hebrajski, angielski
napisy: polskie

Zdjęcia